Eyüp Belediyesi Genç Akademi

Eyüp Genç Akademi Kamp Programı Gerçekleşti.

Eyüp Genç Akademi Tarafından Düzenlenen Kamp Programı 27 Aralık Pazar Günü Şile İncekum Macera Park Tesisinde Gerçekleşti.

Eyüp Genç Akademi üyelerinin katıldığı kamp programı Genç Akademi Danışmanı Ali Özcan ve Genç Akademi Yetkilisi Yunus Emre Deli'nin de katılımlarıyla 27 Aralık Pazar Günü Şile İncekum Macera Park Tesisinde Gerçekleşti. Pazar günü Kara Süleyman Tekkesi'nden toplu hareket ile gidilen tesiste tanışma, genel tanıtım ve sosyal aktiviteler ile sona eren programın ilk yarısından sonra günün ikinci yarısında Genç Akademi'nin mevcut ve gelecekteki çalışmaları üzerinde toplantı düzenlendi. Toplantıda farklı masalar halinde değerlendirmelerde bulunan Genç Akademi üyeleri mevcut olarak süren İktisadi İlahiyat, Şehir Akademisi ve yakın tarihte başlayacak olan Medeniyet Mimarları ile Tarihi Yeniden Düşünmek programları üzerinde istişareler gerçekleştirildi. 

Genç Akademi ile olan tanışıklıklarından bugüne dek görüşlerini ve değerlendirmelerini ileten üyeler toplantı sonrasında genel bir değerlendirmede bulundular. Özellikle günümüzde gençlik çalışmalarında tam bir metod belirlenememişken Genç Akademi çalışmalarında gelecekte emsal niteliğinde etkinliklerin gerçekleştirilebileceği vurgulandı. Kamp programı 19:30 itibariyle sonlandı.